Jsme výrobce kosmetiky - zakázková výroba

 

1. Reklamní kosmetika je vašimi zákazníky velmi vítaný propagační předmět
2. Kosmetický produkt k doplnění portfolia vašich stávajících výrobků či služeb

 


Reklamní kosmetika
Kosmetika jako reklamní a propagační předmět je stále netradiční záležitost. Přitom má své reálné využití, což zvyšuje její atraktivitu a je dalším důvodem k její výrobě. S reklamní kosmetikou se vám nestane, že ji obdarovaný položí na místa, kde jí nikdo neuvidí. Naopak, tuto kosmetiku bude používat a mít vaši značku a logo stále na očích, takže reklama splní svůj účel na 100%.

Další výhodou je, že ji většinou lze vyrábět od malého množství. Kromě parfémů, které zakázkově vyrábíme od 100 kusů, to jsou například sprchové gely, tekutá i tuhá mýdla, vše od 200 kusů.  Dalšími možnostmi jsou šampony, tělové balzámy, krémy na ruce, atd.  

Informace o cenách a množství, najdete na našich stránkách.
 Kosmetika - nový produkt pro podporu podnikání

 

 

Kromě parfému, který jsme vám již představili, je i kosmetika stejně vhodným produktem k prodeji. Prodejem kosmetiky zvýšíte svou atraktivitu v očích svých zákazníků a může se stát, že vaše příjmy se i zdvojnásobí. Dopřejte si zakázkovou výrobu kosmetiky ve vaší značce za relativně málo peněz. Lze vyrábět i BIO kosmetiku včetně příslušného certifikátu.


I když na první pohled nemusí být zřejmé, že parfémy nebo kosmetika mohou být velmi vhodné k doplnění vašeho portfolia, opak může být pravdou. Kontaktujte nás, s nápady pomůžeme.

 


Zakázková výroba kosmetiky na klíč

 

 

 

 

 

 


A mnoho dalších. U drtivé většiny výrobků lze použít stávající receptury s různými vylepšeními a výtažky z rostlin, měnit parfemaci či započít vývoj nového produktu.

Zakázková výroba kosmetiky na klíč, nemusíte řešit primární a sekundární obaly, o vše se postaráme. Vše je zabaleno kvalitně a dle vašich požadavků.

Samozřejmostí je í legislativa potřebná k prodeji, kterou za vás můžeme zařídit.

 

 Stránka se upravuje, omluvte to prosím