Plastové obaly pro kosmetiku

 

Plastové obaly pro kosmetiku, především lahve, poskytujeme ve velmi širokém spektru. Plastové obaly pro kosmetiku lze nakupovat již v řádech stovek kusů. A to jak plastové láhve, tuby, tubo lahve, tak i plastové kelímky. Obsahově i velikostně jsou plastové obaly velmi různorodé. Od 20 ml až po několik litrů. Největší výběr obalů je v nepoužívanějším množství 15 – 450 ml. Primárně nabízíme kosmetické obaly společnosti Eurovetrocap, pro kterou máme výhradní zastoupení pro ČR i SR. Ceny máme stejné, někdy i nižší. Na vyžádní vám pošleme aktuální katalog kosmetických obalů.

Jelikož jsme výrobci nejen parfémů, ale i kosmetiky, tak vždy vás vyjde levněji, pokud vám vyrobíme kompletní kosmetický prostředek na míru, než si od nás kupovat jen samotné kosmetické obaly.

Plastových obalů na kosmetiku máme několik druhů:Luxusní plastové lahve pro kosmetiku

Nejžádanější jsou luxusní plastové lahve. Jsou za velmi přístupné ceny, které dají nový rozměr vaší kosmetické značce. Jejich obrázky najdete v galerii luxusní plastové lahve. Nejvíce jsou vhodné na tělová mléka, krémy na ruce, obličejové krémy, atd. Jejich výhodou je, že plast není průhledný, takže brání slunci a všeobecně světlu, aby poškozovalo kosmetickou hmotu. Podívejte se na obrázky plastových lahví.

 

Plastové tuby – tubo lahve.

Další možností jsou plastové tuby, nikoliv tuby, které se svařují, ale tubo lahve. Plní se stejným způsobem, jako běžné plastové lahve, ale vypadají jako tuba - stojí na víčku. Jejich výhodou není jen úspora při výrobě kosmetického prostředku (není potřeba svařování a stroj na tubování ), ale i jejich desénové možnosti, které umožňují být mnohem nápadnější než běžné tuby. Další výhodou je, že běžné tuby se vyrábí od 5-10 tisíc kusů s vlastním designem, ale my nabízíme jejich odběr už od 500 ks. Podívejte se na naši nabídku plastových tubo lahví pro kosmetiku.

 

Plastové lahve pro kosmetiku - průhledné

V obalech pro kosmetiku vedeme i plastové lahve s průhledným plastem, finančně jsou nejméně náročné na výrobu a i proto je jejich cena velmi nízká. To je předurčuje hlavně k použití kosmetických produktů, které jsou výrobně spíše nízkonákladové. Všeobecně se dá i říci, že těmto produktům mnohem méně vadí slunce či jiné světlo. Průhledné plastové lahve se nejčastěji používají pro produkty, jako jsou sprchové gely, šampony, tekutá mýdla, atd. Podívejte se v galerii do sekce průhledných plastových lahví.

 

Airless obaly

Airless obal, je plastový primární obal, který je ze všech plastových obalů nejvíce sofistikovaný. K použití kosmetické hmoty z airless obalu se nepoužívá žádná pumpička s hadičkou, ani se nemusí otáčet dnem vzhůru pro aplikaci kosmetické hmoty, airless obaly fungují na principu podtlaku. Po zmáčknutí pumpičky se část pohyblivého dna posune výše. Airless obaly mají velkou výhodu v tom, že pohyblivé dno je přisáté ke stěnám obalu a tak na jeho stěnách nezůstávají zbytky kosmetické hmoty, která u jiných obalů na stěnách zůstává a nedá se využít. Výtěžnost kosmetické hmoty je pro koncového zákazníka velmi vysoká. Tyto kosmetické airless obaly se vyrábí nejčastěji ve velikostech 15-100 ml. Samozřejmě i airless obaly najdete v naší galerii. Zatím jich tam máme skromně, ale jejich nabídka je pro naše zákazníky mnohem větší. Každému najdeme obal na míru.

 

Plastové kelímky

Pokud bychom se neměli bavit jen o plastových lahvích, můžeme zmínit ještě plastové kelímky. Jsou standardním primárním obalem, který se nejčastěji používá ve velikostech 5-100 ml. Používají se nejčastěji na balzámy na rty, krémy na obličej, různé emulze, masti, atd. Plastové kelímky mohou být průhledné, poloprůhledné I zcela neprůhledné, nejčastěji bíle. Většinou jsou kulatého či oválného tvaru. Ale máme k dispozici I pár hranatých.

Plastové kelímky jsou buď jednopláštové nebo dvouplášťové. Dvouplášťový má tu výhodu, že nejčastěji je vnější vrstva průhledná a vnitřní neprůhledná. To vypadá designově velmi zajímavě a navíc neprůhledná část chrání kosmetickou hmotu před světlem. Nabídka našich plastových kelímků je velmi vysoká, stačí se podívat.

 

Skleněné kelímky

Za zmínku jistě stojí I to, že kromě plastových kelímků a celkově plastových obalů, prodáváme i skleněné kelímky pro kosmetiku. Zda jsou výhodnější skleněné kelímky či plastové už musí posoudit každý sám, co se k jeho produktu nejvíce hodí. Ceny obou druhů kelímků jsou srovnatelné. Nabídku skleněných kelímků rovněž najdete v naší galerii.

 

Naše obrázková nabídka plastových obalů je jen zlomková část všech obalů, které nabízíme. Obrázky jsme vybírali s velkou pečlivostí, zejména kvůli jejich poměru kvality vs ceny vs dostupnosti vs opakovaného odběru vs minimálního odběru.

V případě jakýchkoliv dotazů na výše uvedené obaly či výrobu parfémů nebo kosmetiky jsme vám k dispozici.