Výroba parfémů na zakázku

 

Reklamní parfémy jako propagační předmět.
Může být složité najít zajímavý reklamní předmět, který by zaujal,  potěšil a zároveň byste věděli, že tento propagační předmět bude mít klient stále u sebe a tím bude prezentovat vaší značku. Právě jste takový našli! Parfém s vaší unikátní vůní bude kvalitní a vzrušující reklamní předmět, který na trhu nenajdete. Výroba již od 100 kusů!

 

Parfém - nový produkt do vašeho portfolia.
Prodáváte kosmetiku či jiné parfemované zboží a hledáte nový produkt? Vy máte své stálé zákazníky a my umíme vytvořit vysoce kvalitní a luxusní parfém za ceny, které v ČR nenajdete. Tímto spojením zažijete novou obchodní expanzi. Dopřejte si nový luxusní produkt za relativně málo peněz.

 

Jsme výrobce parfémů na zakázku, parfém na míru včetně krabičky, balení a dopravy vyrábíme již od 120 Kč. Cena záleží na počtu kusů a kvalitě o kterou máte zájem. Již za tuto cenu umíme vyrobit vysoce kvalitní parfém s pěkným flakonkem v krásném balení.

Lze vyrábět parfémy ještě levněji, ale nechceme se pouštět touto cestou, neboť by to znamenalo výrazné snížení kvality.

Vyrábíme parfémy na přání, které jsou v minimálně srovnatelné či lepší kvalitě, než parfémy ve značkových parfumériích.

Není to otázka jen kvalitní vonné esence a olejů, důležitý je i technologický postup se zachováním přísných farmaceutických pravidel a správné výrobní praxe.Komplexní smluvní zakázková výroba parfémů na klíč.

 

Vonné esence

Parfémové kompozice:

 Vonné oleje do parfému nakupujeme od několika výrobců z celého světa.

Je to proto, abychom mohli vybírat z velkého množství kvalitních vonných esencí versus nízká cena. A to i při výběru jakékoliv zákazníkovy vůně, jsme byly stále při vysoké kvalitě nejlevnější.

K výběru je tisíce druhů vůní. Lze nechat vyrobit či rovnou koupit stejnou vůni jakou je libovolný značkový parfém.

Spojením kvalitní vonné esence a našeho technologického postupu umíme vyrobit velmi podobnou vůni vámi vybraného parfému do takové míry, že někteří lidé nepoznají rozdíl.

Všeobecně výroba parfémů spočívá ve výrobě parfémové kompozice  a jejím smícháním s kvalitním lihovým roztokem a malým množstvím vody. Následuje technologický postup výroby, který trvá pár dní až několik měsíců, aby se docílilo požadované kvality.

Více informací najdete na stránce vonné esence.

 

Flakonky:

Následuje stáčení parfému do flakonků.

Na flakoncích můžete mít svůj vlastní grafický design. Flakonek umíme vyrobit i na míru, což je vhodné u lisovaného skla od desítek tisíc kusů. U foukaného skla možno i v desítkách kusů, ale není to nejlevnější záležitost. V opačném případě si můžete vybrat z mnoha různých flakonků od různých dodavatelů z celého světa.

Grafika na flakonku může být tvořena laserem, silikonem, sítotiskem, tampónovým tiskem, pískováním, vypalováním či třeba etiketou. Opět záleží na vašem cenovém a technologickém požadavku. Více informací o flakoncích se dozvíte na stránce flakonky.

Již takto hotový produkt lze dále upravovat a designovat pomocí kůže, kovu, mramoru,  papíru, atd.

 

Zabalení: Flakonek a parfém

Je-li parfém hotový, zabalí se do papírové krabičky, či jiných méně běžných materiálů.

Papírová krabička může být různé kvality a tloušťky. Lze samozřejmě použít parciální lak, slepotisk, termotisk či jiné metody vizuálního a hmatového zvýraznění. Grafický design je plně ve vaší kompetenci. Krabička může být samozřejmě zabalena ve folii či celofánu.

 

Legislativa:

Aby byly naše služby komplexní, můžeme vám zařídit veškerou potřebnou dokumentaci a povolení, abyste vaše parfémy mohli prodávat v celé EU. Jedná se zejména o:

- dermatologické testy

- hodnocení bezpečnosti kosmetického prostředku pro zdraví osob

-  notifikace kosmetického výrobku v registru EU

-  zajištění odpovědné osoby za výrobu s potřebným vzděláním. 


Normy:

Stále se zmiňujeme o parfémech. Dle mezinárodních norem vyrábíme skutečné parfémy, na požádání vám vyrobíme i parfémovou či toaletní vodu.

Orientační rozdělení „parfémů“ dle norem obsahu vonných esencí v lihu

 Normy parfémů dle množství esencí

85% všech výrobků na světě jsou

kolínská voda

3 – 5 % vonných esencí

toaletní voda (Eau de Toilette)

4 – 8 % vonných esencí

parfémovaná voda

8 – 15 % vonných esencí

Naše společnost, Mandario Company s.r.o. přednostně vyrábí

parfémy, které mají 16 – 50 % vonných esencí.

Standardně dáváme do parfémů 18% parfémové kompozice.

Jak jsme se zmiňovali výše, nezáleží jen na množství a kvalitě vonných esencí, ale i na technologickém postupu, který je třeba provést. To, že smícháte kvalitní parfémovou kompozici s denaturalizovaným lihem a naplníte do lahviček, ještě neznamená, že vznikne kvalitní parfém. Je třeba specifický postup, který zaručí např. nezakalenou tekutinu, výdrž a stálost vůně, aniž by parfém měnil svou vůni, jak nemá, atd. I tím se lišíme od průměrných výrobců.

Kromě komplexní výroby parfému dle vlastního návrhu vám můžeme dodat i jednotlivé komponenty potřebné pro výrobu. Viz: menu ---> produkty.

Pokud by vás kromě výroby parfémů, zajímala kosmetika, zde najdete více informací.