O výrobě parfémů a kosmetiky

 

 

Pokud vás zajímá, proč jsme se pustili do podnikatelského záměru výroby parfémů a kosmetiky. A proč náš zákazník vždy dostane požadovanou kvalitu za příznivou cenu, přečtěte si stránku náš příběh.

Na portálu vyrobce-parfemu.cz najdete mnoho produktů, které pro vás dokážeme zakázkově vyrobit. Prakticky jakýkoliv typ parfému a téměř libovolný druh kosmetiky, který vás napadne.

Puzzle jako výroba parfémů na zakázku

Výroba se provádí v našem provozu ve středních Čechách nebo u zmíněných oveřených výrobců. Ve většině případů pracujeme způsobem "puzzle".

Máme nasmlouvané výrobce jednotlivých služeb a komponent vyráběných produktů pro zakázkovou výrobu parfémů a kosmetiky, a to včetně obalových materiálů.

Tyto komponenty postupně složíme dohromady jako puzzle v konečný produkt. Stejně, jako parfumér skládá vonnou esenci z různých silic.

Příklad: Zákazník chce vyrobit 300 kusů parfémových vod. Pokud by hledal přímého výrobce s vlastní továrnou, narazí na problém, že mu jen 300 kusů nebudou chtít vyrobit. Rovněž bude mít problém zakoupit pouze 300 kusů flakonků a to nemluvíme o nemožnosti si vybírat z desítek kusů flakonů, aby našel ten nejkrásnější. Musí někde nakoupit malé množství vonných esencí. A i pro 1000 kusů parfémů to je problém. Nemluvě o peripetiích, které popisujeme v našem příběhu a které by vás zřejmě také čekali.

Podobné je to i s výrobou klasické a dekorativní kosmetiky.

Zákazníka jistě potěší, že jsme získali již mnoho zkušeností a máme kontakty na prověřené výrobce, u kterých vyrábíme a odebíráme pravidelně. Proto máme často nižší ceny a možnosti výroby v mnohem menších sériích, než běžní zákazníci. 

Pravidelnou spoluprácí výrobní závody testujeme a pokud s nimi nejsme spokojeni, spolupráci ukončíme. Častým kontaktem s nimi víme, co od nich můžeme očekávat, víme, jak vybrat vhodného výrobce, kterého oslovíme, podle specifik a představ o vašem novém produktu, od kterého jistě očekáváte, že bude ten nejlepší.

spolupráce na výrobě parfémů a kosmetiky na zakázku

Některé komponenty máme skladem, což nám umožní zakázkově vyrábět v malých šaržích a pružněji reagovat na potřebu zákazníka.

Jednotlivé komponenty se snažíme kupovat přímo od výrobců či si je nechat vyrobit na míru. Od distributorů nekupujeme. 

Pokud jste dočetli až sem a četli příběh o našich začátcích, již víte, že pokud nás pověříte výrobou na klíč, tak díky našim možnostem vybírat přesně ty subdodavatele, kteří jsou vhodní pro vaši konkrétní zakázku, bude výsledkem celé skládanky výroby, produkt, který svými parametry, bude mít vysoký standard za příznivou cenu, neboť bude od vyzkoušených výrobců jednotlivých komponent, kteří jsou zaměření na kvalitu za příznivou cenu s rychlou dobou výroby. 

To vše vám ušetří mnoho času, úsilí a nervů a ve výsledku i finančních prostředků!