Novinky, které jsme pro vás připravili

 

- Smyslový marketing - novinka v oblasti péče o stálé zákazníky a přivábení nových. Provonění prostor, hudební a vizuální obsah dokážou vaše podnikání neskutečně posunout vpřed prestižně i ekonomicky! Více na stránách o scent marketingu - ovonění prostor a interiérů a hudební a vizuální obsah.
 


- Při jakémkoliv druhu spolupráce vám můžeme výhodně zajistit Zhodnocení bezpečnosti kosmetického prostředku vyplívající z Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích, které vstoupilo v platnost 11.7.2013.
Rovněž vám můžeme zajistit na základě nařízení č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích notifikaci do on-line portálu CPNP, ve kterém je nutno uvést všechny kosmetické prostředky, které vstupují na trh a stále udržovat jejich aktuálnost.


- nově k dispozici koloidní stříbro a koloidní zlato k použití jako pleťové tonikum nebo jako surovina pro další výrobu do kosmetiky. Je libo funkční kosmetiku se stříbrem a nebo se zlatem?

 

- rozšířili jsme galerii obrázků o luxusní plastové láhve, průhledné lahve, tubo lahve a airless obaly

 

- do portfolia výroby jsme zařadili BIO kosmetiku. Samozřejmě s certifikátem.

 

- nově si můžete vybírat z malých vzorečků na parfémy a menších skleněných flakonků, které jsou ve velikostech od 1,3 ml do 15 ml. Navštivte galerii vzorečků.

 

- nyní se můžete na svém jedinečném parfému podílet. Při výrobě si můžete zvolit službu "Unikátní parfém" a nejen, že vůně bude umíchána speciálně pro vás, ale budete mít možnost se na vůni podílet, bok po boku s parfumérem (Nos) a sledovat ho při práci. Cena služby je individální. Více informací vám rádi poskytneme.

 

- nově nabízíme možnosti, že kosmetika a parfémy, mohou být hypoalergenní. Pro více informací nás kontaktujte.

 

- pro luxusní parfémy lze použít broušené křišťálové flakony, prohlédněte si galerii broušených flakonů na parfémy.

 

 - nově nabízíme kelímky a dózy pro krémy dosažitelné rukou, najdete je v galerii, rozdělené na skleněné kelímky a plastové kelímky.

 

- všeobecná úprava a doplnění většiny podstránek webu, která bude trvat několik dnů až týdnů.

 

10. 2. 2013 - vytvoření podstránky Novinky