Náš příběh o začátcích výroby parfémů a kosmetiky

 

Záměr zakázkové výroby přišel s naším vlastním požadavkem nechat si vyrobit vlastní značku parfémů Charismo Perfumes.

Oslovili jsme několik výrobců, ale výsledkem byla velmi špatná komunikace, nedodané vzorky, špatně označené vzorky, změny cenových nabídek, dlouhé čekací lhůty, nedodržení slíbených postupů a nabídek, atd.

Tyto skutečnosti nás donutili, zajistit si vlastní výrobu. Jelikož jsme se s tímto přístupem setkali hlavně v Česku, rozhodli jsme se obrátit do zahraničí.

Rozletěli se do Německa, Itálie, Turecka, atd. a sami si našli přímé výrobce jednotlivých komponent, potřebných k výrobě parfému ve vysoké kvalitě, ale při maximálním snížení ceny.

Lupa symbolizuje hledání výroby parfémů

Za 10 měsíců pokusů a omylů jsme získali mnoho neocenitelných zkušeností, zjistili jsme, jak to v segmentu výroby parfémů a kosmetiky chodí a vlivem toho jsme se rozhodli nabídnout naše zkušenosti dalším zákazníkům tak, aby i oni měli výrobu co nejjednodušší, nejlevnější a nejrychlejší.

Pro ještě lepší flexibilitu a co nejjednodušší hlídání kvality a standardů jsme se rozhodli pokusit se přesunout veškerou výrobu parfémů a kosmetiky do ČR. Začali jsme oslovovat výrobce všech produktů a polotovarů, které potřebujeme k výrobě finálního produktu.

V některých segmentech výroby jsme oslovili všechny výrobce, které jsme našli, zjišťovali kvalitu nákupem jejich produktů, testováním jejich služeb, hledali důvěryhodné reference, prohledávali rejstříky, ověřovali tolik důležitou kvalitní komunikaci a výsledkem je, že v mnoha výrobních procesech, jsme nyní napojeni na poskytovatele potřebných služeb a přímé české výrobce jednotlivých komponent potřebných pro výrobu parfémů a kosmetiky. Všichni s pozitivním přístupem a chutí spolupracovat. Přesto i nadále některé komponenty k výrobě parfémů a kosmetiky řešíme v zahraničí.

Pokud chcete vědět více, podívejte se na stránku o výrobě .