Flakonky pro parfémy

 

Flakonky parfémů poskytujeme ve velmi širokém spektru. Od lahviček z Číny, Indie, Turecka a Polska, které jsou nejlevnější, po lahvičky na parfémy z několika renomovaných skláren v západní Evropě. Všechny obsahují kvalitní pumpičky, takže se není třeba bát poruchovosti.

K lahvičkám dodáváme pumpičky i víčka.

Flakonky parfémů mohou být pertlovací (na jedno použití) či šroubovací na více použití.

Vyobrazení vybraných flakonků a jejich příslušenství najdete v menu --> galerie obrázků.

V galerii najdete jen malou část z našeho portfolia flakonků.

 

Lahvičky mohou být z čirého skla, obarvené, matované, obšité textilií, atd.

Libovolný design na flakoncích na parfémy můžeme vytvořit i pomocí technologií a tisku.

Laserem, silikonem, pískováním, sítotiskem, tampónovým tiskem, vypalováním barvy, etiketou, atd.

 

Laická vysvětlení některých technologií pro umístění grafiky na skleněný povrch flakonku jsou:


Laser

Tvoření designu laserem znamená, že když přejedete prstem po lahvičce, neucítíte žádné narušení či změnu povrchové úpravy lahvičky. Flakonek je plně hladký. Laserem lze tvořit i různé barvy včetně vizuálních efektů.

Silk screen printing

Česky lze nazvat sítotisk. Z původního tisku na hedvábí se vytvořila technologie, kterou lze tisknout na většinu materiálů. Na skleněný povrch flakonků se používají speciální parciální a reliéfní laky. Pokud shrneme u této technologie její výhody, jako jsou nízká cena, vysoká trvanlivost potisku a naprostá barevná stálost, je jasné, proč se „sítotisk“ používá poměrně často.

Hmatem ho poznáme tak, že grafický design je na lahvičce mírně vystouplí, ale jen v řádech desetin milimetru, takže to nikterak nenarušuje celkový dojem designu flakonu.

Etiketa, chcete-li samolepka, je nejlevnější způsob grafické úpravy flakonku. Lze použít transparentní etiketu, která je čirá a průzračná a při kvalitním tisku a čistém flakonku s ní lze vytvořit velmi pěknou grafiku. Dokonce i výrobci některých známých módních značek parfémů, používají etikety pro dotvoření designu flakonku.

 

Flakonky vám můžeme vyrobit i na míru. Vyrobí se tak, že dle požadavku klienta se vytvoří formy, podle kterých se postupně vylévají skleněné lahvičky na míru. Tím docílíte, že tento flakonek bude originální a nikdo jiný nebude mít stejný na celém světě. Ceny jsou vysoké, výroba má ekonomicky smysl při odběrech v desítkách tisíc kusů.

 

 Broušený křišťálový flakon na parfémy

Broušené křišťálové flakony

 

 

V nabídce máme i broušené křišťálové flakony na parfémy, které jsou vyrobeny v českých sklárnách. Jsou určené pro výrobu luxusních parfémů. Některé obsahují balónkový rozprašovač, který se vyrábí v Itálii.

Při absenci balónkového rozprašovače, jsou flakony uzavřeny luxusním skleněným víčkem. Toto víčko na parfému dobře drží, přesto při přepravě naplněného flakonu parfémem, doporučujeme použít silikonovou zátku, která zaručí perfektní uzavření a skleněné víčko přepravovat zvlášť.

Aplikace parfému. Pokud flakon nemá balónkovou pumpičku, aplikujeme parfém nanesením spodní částí skleněného víčka na pokožku.

I při aplikaci posledních zbytků cenného parfému se nemusíte bát vylití. I když se flakonek otočí vzhůru nohama, aby se mohli použít poslední kapky drahocenné tekutiny, parfém z flakonku nijak nevytéká.

Na flakony se dají vytvářet další rytiny, například, logo, název společnosti, jméno, atd.