Doplňkový prodej a výroba

 

 

Dětské oblečení - privátní výroba i velkoobchod. Pro kluky a holky v rozmezí věku 1-12 let. Lze ušít na míru a ve vlastní značce. Vysoká kvalita za příznivou cenu. Odběr od 500 kusů v jedné sérii, která bude v různých barvách a velikostech. Ceny 2,5 - 10 dolarů/kus. Prohlédněte si fotogalerii dětského oblečení. Pro více informací nás kontaktujte.

 

Spodní prádlo – velkoobchod. Jedná se všechny druhy spodního prádla v běžném provedení. Vhodné jak pro mladé chlapce a děvčátka až po dospělé dámské a pánské spodní prádlo. Kvalita dle požadavků. Možno vyrobit pod privátní značkou, ušít na míru. Odběr pouze v tisících kusech. Obrázky najdete na podstránce spodního prádla. Pro více informací nás kontaktujte.

 


Výroba LCD a LED televizí – zakázková privátní výroba, lze aplikovat nejnovější technologie, servis je zajištěn, Výroba probíhá v Asii, možno zaštítit  Německou značkou ke zvýšení důvěryhodnosti koncového zákazníka. Cena dle odebraného množství, požadavku na kvalitu a použitých technologiích.

 

 

LCD TV na zakázku LED TV na zakázku

 

 

 

Zakázková výroba koncentrátu Aloe Vera gelu – jedná se o Aloe Vera dodávána přímo z Mexika. Samozřejmostí jsou potřebné certifikáty pro prodej v EU, včetně unikátních laboratorních testů od farmaceutické společnosti, které prokážou nejvyšší biologickou kvalitu. Včetně možnosti srovnání se stejnými produkty na českém trhu. Pro komplexní výrobu Aloe vera gelu lze dokoupit potravinové láhve s atestem. Minimální množství je 600 litrů.Opět privátní výroba včetně možností výroby potravinových doplňků, jako třeba colostrum, zelené řasy,atd.

 

Zakázková výroba reklamních magnetek.

 

 

Pro více informací k výše uvedeným projektům nás kontaktujte.